~ RBD~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ RBD~

Extra forum o RBD-u!!!!!!!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 ~Smeshne~

Ići dole 
AutorPoruka
Diego Bustamante
Admin
Admin
Diego Bustamante


Broj poruka : 119
Datum upisa : 16.03.2008

~Smeshne~ Empty
PočaljiNaslov: ~Smeshne~   ~Smeshne~ Icon_minitimeNed Mar 30, 2008 10:54 pm

*S tri krvava noza u klaviru i krastavom
zabom na vrhu pomorandze,odricem se dodira
zena...
Bar dok ne uvuku kandze!!

*Na nesrecu ispao tip iz aviona,
na srecu pod njim je bio plast sena,
na nesrecu iz sena su strcale vile,
na srecu promasio je vile,
na nesrecu promasio je i seno!!
Nazad na vrh Ići dole
http://rbdextraforum.niceboards.net
Diego Bustamante
Admin
Admin
Diego Bustamante


Broj poruka : 119
Datum upisa : 16.03.2008

~Smeshne~ Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Smeshne~   ~Smeshne~ Icon_minitimeNed Mar 30, 2008 11:11 pm

Kada ga uzmes u svoju njeznu ruku, povuci samo preko vrha, stavi ga u usta i pocni lizati. Kruzi jezikom po vrhu i kada ti usta budu puna nasmijesi se - to je LEDO.



Dragi, uzmi me i njezno dodiruj svojim prstima...obozavam da mi sapuces na donju rupicu i da me ponekad napunis do kraja! voli te tvoj mobilni telefon... Smile))





Obozavam te toplu i mokru. Obozavam kada udjem duboko u tebe i osjetim tvoju toplinu. Ne mogu vise bez tebe. Volim te moja KADO!





Dragi bas voilm kad me njezno dodirujes svojim prstima, kad mi tiho sapuces u donju rupicu, te kad me ponekad napunis to kraja..... Voli te tvoj mobitel





Jucer sam te cekala. Htjela sam osjetiti dodir tvog golog tijela. Htjela sam da zajedno provedemo noc i da se zajedno probudimo, ali tebe nije bilo. TVOJA PIDJAMA.





Da, stisni me. Jako. Jace. Igraj se sa svojim prstima. Daaa... obozavam te! Ti si najbolji... TVOJ MOBILNI TELEFON!





Volim kada me lizes, kada grickas moju slasnu unutrasnjost. Volim kada svojim jezikom dodirujes moje obline i kada me lizes do kraja. Tvoj sladoled!





Nisam lijep kao Brad Pitt, jak kao Arnold Schwarzenegger, nemam guzu ko Mel Gibson, nisam brz kao Jean Claude Van Damme niti bogat kao Bill Gates, ali zato lizem k'o LESSIE.





Lezim, postaje mi vruce, gledam ga i uzimam ga u ruke, vruc je i tvrd, stiskam ga a on strca svud po meni, bez njega ja gorim, "SUN MIX" ja volim!





EN TEN TINI na plazi gola ti se skini, SAVA RAKA pica ti je ko druga svaka, TIKA TAKA sisa ti visi ko da si nekom baka, BIJA BAJA BUF, dolazim uredi malo muf!!!





Sanjao sam da su me ulovili kako kradem kokoske i jaja. Ti si mi bila sudac: za kokoske si mi dala sedam dana a za jaja si me pomilovala.



Jeben svaku koja ima dlaku. Koja nema nek se sprema!





Prije nego se na mene popnes podmazi me dobro. Volim kada me zajasis, cvrsto obgrlis svojim nogama i ponekad napumpas do kraja. Zauvijek te voli tvoj BICIKL!





Skidam ti gacice, osjecam toplinu mackice, ti mi ga lizes i glavic dizes i zeljenom cilju stizes!! Dodji kod mene na kavu, da izmedju nogu osjetis glavu.
Nazad na vrh Ići dole
http://rbdextraforum.niceboards.net
 
~Smeshne~
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~ RBD~ :: ~OFF TOPIC~ :: ~SMS poruke~-
Skoči na: